Teränpidin vasen HSK-T 63/11hp mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610–320626 löytyvät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Onttovarren kartio |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Kartio | HSK-T |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 80 mm |
| Varaosa | S05 |
| Akselinkärkien väli f | 45 mm |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 70 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Käyttö | Vasen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G32003163/11HP |
|---|---|
| EAN | 2050002004696 |