Teräpidin, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teräpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 107,5 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Tasopäätös; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SDHCR 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Aluslevy | 269005 3 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SDHCR/L 2525M11 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 21 mm; 21 mm; 21 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 2 |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260306 |
|---|---|
| EAN | 4045197652546 |