Teräpidin oikea 20/07 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teräpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SDJCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR/L 2020K07 |
| Varren koko | 20 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 24 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 0702..; DC.. 0702..; DC.. 0702.. |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26030820/07 |
|---|---|
| EAN | 4062406602246 |