eco-teränpidin, lyhyt 25/11 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
GARANT eco-System -teränpidin sisäisellä jäähdytysnesteen syötöllä teräsärmään. Tarkkuussuuttimien kautta tapahtuva jäähdytys vähentää lämpökuormitusta kohdennetusti ja tehokkaasti, koska jäähdytysnestesuihku pidetään optimaesti suunnattuna lastun ja teräsärmän väliin. Korkeampaan tuottavuuteen, pidempään käyttöikään ja parempaan prosessivarmuuteen. Vapaapintajäähdytyksellä.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö mahdollinen vain yhdessä GARANT eco-System -pitimien nro 319001–319886 kanssa tai varren pituudella < 125 mm myös nro 317900.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SDJCL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Aluslevy | 269007 1 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SDJCR/L 2525X11 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 32 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 104.5 mm |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 1 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26029525/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197927187 |