QuickTurn-teränpidin oikea 20/15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Etu
Vaihtoterän vaihto ilman työkaluja.
Vapauta lukitus painikkeella − vaihda teräsärmä − paina kiinnityspantaa.
Yksinkertainen ja mukava tapa vähentää seisokkiaikaa.
Tasainen puristusvoima, korkea toistotarkkuus, huoltovapaa.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DDJNR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 259031 29 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| ISO-koodi pidin | DDJNR/L 2025K15 |
| Puristin | 259038 7 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 46 mm; 46 mm; 46 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25060620/15 |
|---|---|
| EAN | 4045197650382 |