QuickTurn-teränpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Etu
Vaihtoterän vaihto ilman työkaluja.
Vapauta lukitus painikkeella − vaihda teräsärmä − paina kiinnityspantaa.
Yksinkertainen ja mukava tapa vähentää seisokkiaikaa.
Tasainen puristusvoima, korkea toistotarkkuus, huoltovapaa.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DDJNR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1104.. |
| Aluslevy | 259031 8 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | DDJNR/L 2525M11 |
| Puristin | 259038 6 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 48.5 mm; 48.5 mm; 48.5 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 5 |
| Käyttö | Päätysorvaus; pituussorvaus ulkopuolelta |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250606 |
|---|---|
| EAN | 4045197650375 |