Teränpidin vasen PSC
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610−320626 löydät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 26623-1 |
| Kartio | PSC |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Vaihtoterän koko | 15 |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 63 mm |
| Varaosa | P05 |
| Akselinkärkien väli f | 35 mm |
| Varren ⌀ | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 60 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Kokonaispituus | 90 mm |
| Käyttö | vasen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320336 |
|---|---|
| EAN | 2050002039926 |