Teränpidin vasen HSK-T
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610–320626 löytyvät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Onttovarren kartio |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Kartio | HSK-T |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Vaihtoterän koko | 15 |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 80 mm |
| Varaosa | P05 |
| Akselinkärkien väli f | 45 mm |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 70 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistelykoneistus |
| Käyttö | Vasen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 320036 |
|---|---|
| EAN | 2050001772534 |