Teränpidin oikea 32/15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Otsasorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | PDJNR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 259031 28 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| ISO-koodi pidin | PDJNR/L 3232P15 |
| Varren koko | 32 mm |
| Jousisarja | 259044 2 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 40 mm |
| Kokonaispituus l | 170 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| VipuruuvI | 259018 7 |
| Jousitappisarja | 259047 2 |
| Viputanko | 259015 8 |
| Käyttö | Tasosorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25061032/15 |
|---|---|
| EAN | 4045197654618 |