Teränpidin oikea 63/11hp mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610−320626 löydät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 107,5 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Kartio | HSK-T |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 80 mm |
| Varaosa | S05 |
| Akselinkärkien väli f | 45 mm |
| Varren ⌀ | 63 mm |
| A-mitta (pituus) | 70 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G32004063/11HP |
|---|---|
| EAN | 2050002004702 |