HOLEX Pro Eco -puristinpidin 25/15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Suunnattu jäähdytys teräsärmälle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto pään alapuolelle letkuliitännän kautta (G1/8 tuumaa – sisältyy toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | DDJNL 93° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 259034 2 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| ISO-koodi pidin | PDJNR/L 2525M15 |
| Varren koko | 25 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Normi | Pajastandardi; Pajastandardi; Pajastandardi |
| VipuruuvI | 259019 2 |
| Viputanko | 259016 1 |
| Käyttö | vasen |
| Jousitappi | 259045 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25063325/15 |
|---|---|
| EAN | 4069515004091 |