HOLEX Pro Eco -puristinpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kohdistettu jäähdytys teräsärmälle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö pään alta letkuliitännän kautta (G1/8 tuumaa – sisältyy toimitukseen).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Käyttö | Päätysorvaus; Päätysorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DDJNR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 259034 2 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| ISO-koodi pidin | PDJNR/L 2020K15 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 36 mm; 36 mm; 36 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | Verstasstandardi; Verstasstandardi; Verstasstandardi |
| VipuruuvI | 259019 2 |
| Viputanko | 259016 1 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Päätysorvaus |
| Jousitappi | 259045 1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250632 |
|---|---|
| EAN | 4069515004022 |