GARANT Master Eco -sorvaustyökalunpidin, lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan särmälle ja lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–319136 tai vaihtoehtoisesti nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Vaihtoehtoisesti liitäntämahdollisuus letkuliitännällä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DDJNL 93° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506..; DN.. 1506..; DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 259031 50 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| ISO-koodi pidin | DDJNR/L 2020H15 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 40 mm; 40 mm; 40 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Pajastandardi; Pajastandardi; Pajastandardi |
| Ruuvi aluslevylle | 259027 8 |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506..; DN.. 1506..; DN.. 1506.. |
| Kiristin, ruuvi, jousi | 259036 24 |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250631 |
|---|---|
| EAN | 4067263122319 |