Teränpidin vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | CKJNL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | KNUX 1604.. R/L |
| Aluslevy | 259031 6 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | CKJNR/L 2525M16 |
| Puristin | 259038 17 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 32 mm; 32 mm; 32 mm |
| Jousisarja | 259044 3 |
| Jousi | 259046 3 |
| Kiristysruuvi | 259021 3 |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251009 |
|---|---|
| EAN | 4045197650689 |