Sorvaustyökalu neliövarrella CKJNR2525 CKJNL2525
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6801816
- Varastotilanne
- 2kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 55°:n rombisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 32 mm |
| Pään pituus (LH) | 32 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | KNMX160408 |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Varren korkeus (H) | 25 mm |
| Varren leveys (B) | 25 mm |
| Pakkauspaino | 0.734 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6801816 |
|---|---|
| EAN | 4543885018167 |
| Valmistajan tuotenumero | 6801816 |