Teränpidin, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 107,5 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Tasosorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SVLCR 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 0702..; VC.. 0702..; VC.. 0702.. |
| Vaihtoterän koko | 7 mm |
| ISO-koodi pidin | SVLCR/L 1010E07 |
| Varren koko | 10 mm |
| Pään pituus l1 | 15 mm; 15 mm; 15 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 12 mm |
| Kokonaispituus l | 70 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 0702..; VC.. 0702..; VC.. 0702.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Varren mitat | 10; 10; 10 |
| Käyttö | Päätysorvaus; Pituussorvaus ulkopuolinen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261306 |
|---|---|
| EAN | 4045197948328 |