Kartiomaiset sorvaustyökalut C4SVJCR27050-16N
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6706238
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnän viimeinen merkki on ”N”: soveltuu 7 MPa:n jäähdytysnesteelle. Merkinnän viimeinen merkki ei ole ”N”: soveltuu 3 MPa:n jäähdytysnesteelle. Tuotteita ilman DMIN- ja DMIN2-arvoja ei voi käyttää avarruksessa.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Tapered Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Pinta-asennusliitäntä | 35° rombisille kääntöteräpalalle | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1.575" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 1.969" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 1.063" |
| Master Insert Identification (MIID) | VCMT332 |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 5-1/2" |
| Kokonaispituus (OAL) | 2.914" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Kartiomaiset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6706238 |
|---|---|
| EAN | 4543885887787 |
| Valmistajan tuotenumero | 6706238 |