Teränpidin vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | MVJNL 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VN.. 1604..; VN.. 1604..; VN.. 1604.. |
| Aluslevy | 259031 39 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | MVJNR/L 3225P16 |
| Varren koko | 32 mm |
| Pään pituus l1 | 32 mm; 32 mm; 32 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 170 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 3 |
| Kiinnityspanta | 259038 2 |
| Sopivat kääntöterät | VN.. 1604..; VN.. 1604..; VN.. 1604.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Teränpidikkeen kohdistus | Vasen; Vasen; Vasen |
| Kiinnityslaitteen ruuvi | 259021 1 |
| Varren mitat | 32; 32; 32 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251707 |
|---|---|
| EAN | 4045197928252 |