Teränpidin vasen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 117,5 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VN.. 1604.. |
| Aluslevy | 259031 39 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | MVPNR/L 3232P16 |
| Varren koko | 32 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 40 mm |
| Kokonaispituus l | 170 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 3 |
| Kiinnityspanta | 259038 2 |
| Kiinnityslaitteen ruuvi | 259021 1 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 251709 |
|---|---|
| EAN | 4045197867131 |