Teräpidin vasen HSK-T 40/16hp mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Sopiva HP-suutin nro 320001 tilataan erikseen! Varaosat nro 320610–320626 löydät varaosaluettelosta.
PSC-kiristyspultti saatavana pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 117.5 astetta |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Pidinstandardi | ISO 12164-3 |
| Kartio | HSK-T |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1604.. |
| Vaihtoterän koko | 16 |
| Esiporausreiän minimihalkaisija d1 min | 50 mm |
| Varaosa | S07 |
| Akselinkärkien väli f | 27 mm |
| Varren ⌀ | 40 mm |
| A-mitta (pituus) | 55 mm |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rough-koneistus hienokoneistukseen |
| Kokonaispituus | 75 mm |
| Käyttö | Vasen |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G32005140/16HP |
|---|---|
| EAN | 2050002039698 |