GARANT Master Eco -sorvaustyökalun pidin, lyhyt, vasen 16/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle sekä lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -pitimien nro 319006−319136 tai nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Vaihtoehtoisesti liitäntämahdollisuus letkuliittimen (G 1/8 tuumaa) kautta, nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Teräpidin |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | SVJCL 93° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103..; VC.. 1103..; VC.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVJCR/L 1616X11 |
| Varren koko | 16 mm |
| Pään pituus l1 | 35 mm; 35 mm; 35 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 85 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Verstasstandardi; Verstasstandardi; Verstasstandardi |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103..; VC.. 1103..; VC.. 1103.. |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26113716/11 |
|---|---|
| EAN | 4067263122630 |