GARANT Master Mute -vaihtoteräpää SDUC, oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Tärinänvaimennettuihin poratankovarsiin nro 265060 – 265076.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Käyttö | Päätysorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpää |
| Usp1 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DC.. 11T3.. |
| Aluslevy | 269005 18 |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| Kokonaispituus l | 32 mm |
| Käyttö | Tasosorvaus |
| Sarja | Master Mute |
| Vaihtopalan ruuvi | 269028 50 |
| Min. halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Keskisiirtymä l3 | 27 mm |
| Jäähdytyskanavien määrä | 3 |
| Varren halkaisija ds | 40 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 265210 |
|---|---|
| EAN | 4069515035385 |