Teränpidin oikea 12/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93° |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätytasosorvaus; Ulkopuolinen pitkittäissorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103..; VB.. 1103..; VB.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVJBR/L 1212F11 |
| Pään pituus l1 | 21.5 mm; 21.5 mm; 21.5 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 16 mm |
| Kokonaispituus l | 80 mm |
| Normi | DIN ISO 5610; DIN ISO 5610; DIN ISO 5610 |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 269028 22 |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103..; VB.. 1103..; VB.. 1103.. |
| Sisäinen | ei; ei; ei |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Oikea; Oikea; Oikea |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Varren mitat | 12 mm |
| Käyttö | Päätytasosorvaus; Ulkopuolinen pitkittäissorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26110812/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197929105 |