Teränpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93° |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätytasosorvaus; Ulkopuolinen pitkittäissorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVJBR/L 1616H11 |
| Varren koko | 16 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 20 mm |
| Kokonaispituus l | 100 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Tasoporaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261108 |
|---|---|
| EAN | 4045197655769 |