Teränpidin oikea 20/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; Ulkopuolinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | SVJCR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVJCR/L 2020K11 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 24 mm; 24 mm; 24 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26131220/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197653826 |