Eco-puristinpidin vasen 20/11 mm
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sisäinen jäähdytysnesteen syöttö teräsärmälle. Tarkkuussuuttimien kautta tapahtuva jäähdytys vähentää lämpökuormitusta kohdennetusti ja tehokkaasti, koska jäähdytysnestesuihku pysyy optimaalisesti suunnattuna lastun ja teräsärmän välissä. Korkeampi tuottavuus, pidempi käyttöikä ja parempi prosessivarmuus.
Vapaapintajäähdytyksellä.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö vain yhdessä GARANT eco-järjestelmän pidikkeen nro 317900-319886−319886 kanssa.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103..; VB.. 1103..; VB.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVJBR/L 2020X11 |
| Varren koko | 20 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 99 mm |
| Normi | DIN ISO 5610; DIN ISO 5610; DIN ISO 5610 |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103..; VB.. 1103..; VB.. 1103.. |
| Sisäinen | kyllä; kyllä; kyllä |
| Käyttö | Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen; Pitkittäissorvaus, ulkopuolinen |
| Käyttö | Vasen; Vasen; Vasen |
| Varren tyyppi | Teräpää; Teräpää; Teräpää |
| Varren mitat | 20; 20; 20 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26110320/11 |
|---|---|
| EAN | 4045197945280 |