Kartiomaiset sorvaustyökalut C5SVVCN00090-16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6885208
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Merkinnän viimeinen merkki on "N": soveltuu 7 MPa:n jäähdytysnesteelle. Merkinnän viimeinen merkki ei ole "N": soveltuu 3 MPa:n jäähdytysnesteelle.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Tapered Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Työkalun kosketusliitäntä | 35° rombisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1.969" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 3.543" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0" |
| Master Insert Identification (MIID) | VCMT332 |
| Kokonaispituus (OAL) | 4.724" |
| Pakkauspaino | 2.2465 |
| Tuotetyyppi | Kartiomaiset sorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6885208 |
|---|---|
| EAN | 4543885855229 |
| Valmistajan tuotenumero | 6885208 |