Kartiosorvaustyökalut
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6899903
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Soveltuu 14 MPa:n jäähdytysnesteelle. Ei voida käyttää avarrukseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Tapered Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Pintakosketusliitäntä | 35° rombisille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 1.26" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 2.559" |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 0.709" |
| Master Insert Identification (MIID) | VCMT221 |
| Kokonaispituus (OAL) | 3.307" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Kartiosorvaustyökalut |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6899903 |
|---|---|
| EAN | 4543885888043 |
| Valmistajan tuotenumero | 6899903 |