Teränpidin, vasen 25/16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 107.5 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp1 | SVHBL 107,5° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1604.. |
| Aluslevy | 269005 8 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | SVHBR/L 2525M16 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 21 mm; 21 mm; 21 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | vasen ja neutraali |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 2 |
| Käyttö | Vasen |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26110725/16 |
|---|---|
| EAN | 4045197655752 |