GARANT Master Eco -puristinpidin 20/15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle ja lisäksi vapaapinnan jäähdytys.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapuolella olevan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -pidikkeiden nro 319006−319136 tai vaihtoehtoisesti nro 317900 kanssa, kun varren pituus on < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimen (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208 kautta.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | Otsasorvaus; Otsasorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | DDJNR 93° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506..; DN.. 1506..; DN.. 1506.. |
| Aluslevy | 259031 50 |
| Vaihtoterän koko | 15 mm |
| ISO-koodi pidin | DDJNR/L 2020K15 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 40 mm; 40 mm; 40 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 125 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Konepajanormi; Konepajanormi; Konepajanormi |
| Ruuvi aluslevylle | 259027 8 |
| Sopivat kääntöterät | DN.. 1506..; DN.. 1506..; DN.. 1506.. |
| Kiristin, ruuvi, jousi | 259036 24 |
| Käyttö | Otsasorvaus; Otsasorvaus |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G25062820/15 |
|---|---|
| EAN | 4067263122128 |