GARANT Master Eco sorvaustyökalun pidin, lyhyt, vasen 20/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan särmälle ja lisäjäähdytys vapaakulmapinnalle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnittimien nro 319006−319136 tai vaihtoehtoisesti nro 317900 kanssa, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliittimellä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 107.5 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SVHCL 107,5° |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | VC.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVHCR/L 2020X11 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 35 mm; 35 mm; 35 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 95 mm |
| Normi | Pajastandardi; Pajastandardi; Pajastandardi |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26129920/11 |
|---|---|
| EAN | 4069515004589 |