GARANT Master Eco -sorvausteränpidin, lyhyt, vasen 20/11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan teräsärmälle sekä lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen syöttö varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -kiinnikkeiden nro 319006–319136 kanssa tai nro 317900, kun varren pituus < 125 mm. Valinnaisesti liitäntä mahdollinen letkuliittimellä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | vasen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | vasen |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103..; VB.. 1103..; VB.. 1103.. |
| Vaihtoterän koko | 11 mm |
| ISO-koodi pidin | SVJBR/L 2020X11 |
| Varren koko | 20 mm |
| Pään pituus l1 | 35 mm; 35 mm; 35 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 25 mm |
| Kokonaispituus l | 95 mm |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | Verstaspstandardi; Verstaspstandardi; Verstaspstandardi |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1103..; VB.. 1103..; VB.. 1103.. |
| Käyttö | vasen |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G26112320/11 |
|---|---|
| EAN | 4067263122562 |