Sorvaustyökalu neliövarrella SYJBR2020K16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6855986
- Varastotilanne
- 22kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | 25° rombiselle kääntöterälle | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 25 mm |
| Pään pituus (LH) | 35 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | YWMT16T308 |
| Kokonaispituus (OAL) | 125 mm |
| Varren korkeus (H) | 20 mm |
| Varren leveys (B) | 20 mm |
| Pakkauspaino | 0.365 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6855986 |
|---|---|
| EAN | 4543885559868 |
| Valmistajan tuotenumero | 6855986 |