GARANT Master Eco sorvausteränpidin lyhyt oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tehokas jäähdytys suoraan särmälle sekä lisäjäähdytys vapaapinnalle.
Huomautus
Jäähdytysnesteen siirto varren alapinnan pitkänomaisen reiän kautta yhdessä GARANT Master Eco -pidikkeiden nro 319006−319136 kanssa tai nro 317900, kun varren pituus < 125 mm. Lisävarusteena liitäntämahdollisuus letkuliitännällä (G 1/8 tuumaa) nro 269207 ja 269208.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 93 astetta |
| Varren tyyppi | Teränpidin |
| Käyttö | Otsasorvaus; Otsasorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1604..; VB.. 1604..; VB.. 1604.. |
| Aluslevy | 259033 5 |
| Vaihtoterän koko | 16 mm |
| ISO-koodi pidin | SVJBR/L 2525X16 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 40 mm; 40 mm; 40 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 110 mm |
| Normi | DIN ISO 5610; DIN ISO 5610; DIN ISO 5610 |
| Normi | DIN ISO 5610; DIN ISO 5610; DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 7 |
| Sopivat kääntöterät | VB.. 1604..; VB.. 1604..; VB.. 1604.. |
| Käyttö | Otsasorvaus; Otsasorvaus |
| Sarja | Master Eco |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 261122 |
|---|---|
| EAN | 4067263122555 |