AVJNR2020X16-CHP
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU7749310
- Varastotilanne
- 1kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Sorvausteränpidin kaksoiskiinnityksellä, 93° asetuskulma, negatiivisille terilleTekniset tiedot
| Materiaali | Teräs |
|---|---|
| Toiminnallinen pituus (LF) | 122 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 122 mm |
| Varren korkeus (H) | 20 mm |
| Tuotetyyppi | Sorvausteränpidin |
| AVJNR2020X16-CHP | |
| Toteutus | Sorvausteränpidin kaksoiskiinnityksellä, 93° asetuskulma, negatiivisille terille |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU7749310 |
|---|---|
| EAN | 4543885969759 |
| Valmistajan tuotenumero | 7749310 |