Neliövarrellinen sorvaustyökalu TRDCN3225P12-120 TRDCN3225P09-120
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU3602592
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pyöreille teräpaloille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 170 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 12.5 mm |
| Pään pituus (LH) | 30 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | RCGX090700 |
| Kokonaispituus (OAL) | 170 mm |
| Varren korkeus (H) | 32 mm |
| Varren leveys (B) | 25 mm |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Neliövarrellinen sorvaustyökalu |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU3602592 |
|---|---|
| EAN | 4543885670303 |
| Valmistajan tuotenumero | 3602592 |