Sorvaustyökalu neliövarrella TRACN2525M08 TRACN2020K05
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6809227
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pyöreille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 125 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 20.3 mm |
| Pään pituus (LH) | 20 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | RT05 |
| Kokonaispituus (OAL) | 125 mm |
| Varren korkeus (H) | 20 mm |
| Varren leveys (B) | 20 mm |
| Pakkauspaino | 0.339 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6809227 |
|---|---|
| EAN | 4543885092273 |
| Valmistajan tuotenumero | 6809227 |