SRGCL164-6F SRGCR2525M12-6F
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6728415
- Varastotilanne
- 3kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: Suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Pyöreille kääntöterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 32 mm |
| Pään pituus (LH) | 18.6 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | RCMT1204M0-6RM |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Varren korkeus (H) | 25 mm |
| Varren leveys (B) | 25 mm |
| Pakkauspaino | 0.755 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6728415 |
|---|---|
| EAN | 4543885755789 |
| Valmistajan tuotenumero | 6728415 |