Sorvaustyökalu nelikulmaisella varrella SRDCN2525M12-6F
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6728414
- Varastotilanne
- 3kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pyöreille kääntöterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 18.5 mm |
| Pään pituus (LH) | 24.1 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | RCMT1204M0-6M |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Varren korkeus (H) | 25 mm |
| Varren leveys (B) | 25 mm |
| Pakkauspaino | 0.691 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu nelikulmaisella varrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6728414 |
|---|---|
| EAN | 4543885755772 |
| Valmistajan tuotenumero | 6728414 |