KOMET®-teräspidin-KD
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Pidin kahdella kiinnitystavalla.
Käyttötiedot
Pyörö- ja nelikulmavarsien kiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
|---|---|
| Varren korkeus h | 21 mm |
| Varren leveys | 12 mm |
| Varren pituus | 120 mm |
| Pyöreä aihio | 10 mm |
| □-kiinnike | 10×10 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 240072 |
|---|---|
| EAN | 4047109015562 |