Teräpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teräpidin oikeaTekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | RN..1207.. |
| Aluslevy | 259031 43 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | CRSNR/L 3225P12 |
| Puristin | 259035 3 |
| Varren koko | 32 mm |
| Pään pituus l1 | 34 mm; 34 mm; 34 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 170 mm |
| Vasen tai oikea | Oikea |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Käyttö | Päätysorvaus; ulkoinen pituussorvaus |
| Välilevy puristimelle | 259041 1 |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 255795 |
|---|---|
| EAN | 4045197799111 |