Sorvaustyökalu neliskanttivarrella DRGNR2525M12 DRGNL2525M12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6803666
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pyöreille kääntöteräpalalle | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 150 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 32 mm |
| Pään pituus (LH) | 28 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | RNMG120400 |
| Kokonaispituus (OAL) | 150 mm |
| Varren korkeus (H) | 25 mm |
| Varren leveys (B) | 25 mm |
| Pakkauspaino | 0.774 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliskanttivarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6803666 |
|---|---|
| EAN | 4543885036666 |
| Valmistajan tuotenumero | 6803666 |