Sorvaustyökalu neliövarrella SRACR2525M08 SRACL1212H05
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6807258
- Varastotilanne
- 4kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Square Shank Turning Tools |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pyöreille vaihtoterille | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 100 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 12.3 mm |
| Pään pituus (LH) | 10 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | RCMT0502M0 |
| Kokonaispituus (OAL) | 100 mm |
| Varren korkeus (H) | 12 mm |
| Varren leveys (B) | 12 mm |
| Pakkauspaino | 0.117 |
| Tuotetyyppi | Sorvaustyökalu neliövarrella |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6807258 |
|---|---|
| EAN | 4543885072589 |
| Valmistajan tuotenumero | 6807258 |