Teränpidin oikea
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin HHuomautusKäytettäessä yhdessä vaihtoterän nro 260640 HU7310-1 kanssa on käytettävä vaihtoterän ruuvisarjaa nro 269028 2.
Teränpidin oikea
Tekniset tiedot
| Käyttö | Oikea |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 30 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teränpidin |
| Käyttö | Tasosorvaus; Pituussorvaus, ulkopuolinen |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Usp1 | SRGCR 30° |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | RC.X 1003 |
| Aluslevy | 269005 11 |
| Vaihtoterän koko | 10 mm |
| ISO-koodi pidin | SRGCR/L 2525M10 |
| Varren koko | 25 mm |
| Pään pituus l1 | 21 mm; 21 mm; 21 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Vasen tai oikea | oikea ja neutraali |
| Normi | Tehdasnormi; Tehdasnormi; Tehdasnormi |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 269013 2 |
| Käyttö | Otsasorvaus; ulkopuolinen pituussorvaus |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260606 |
|---|---|
| EAN | 4045197655370 |