Teräpidin
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Teränpidin, vasenTekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Varren tyyppi | QuickTurn-teräpidin |
| Käyttö | Vasen |
| Tuotetyyppi | Teräpidin |
| Usp2 | Oikea |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Sopivat kääntöterät | RN..1207.. |
| Aluslevy | 259031 43 |
| Vaihtoterän koko | 12 mm |
| ISO-koodi pidin | CRSNR/L 3225P12 |
| Puristin | 259035 3 |
| Varren koko | 32 mm |
| Pään pituus l1 | 34 mm; 34 mm; 34 mm |
| Toiminnallinen leveys l4 | 32 mm |
| Kokonaispituus l | 170 mm |
| Vasen tai oikea | Vasen |
| Normi | DIN ISO 5610 |
| Ruuvi aluslevylle | 259025 2 |
| Käyttö | Vasen |
| Välilevy puristimelle | 259041 1 |
| Sarja | QuickTurn |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 255796 |
|---|---|
| EAN | 4045197799135 |