HELIGRIP HELI -työkalupidin vasen 20/5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teräpalat nro 273403–273413.
Käyttötiedot
Ura- ja katkaisusorvaukseen sekä sisäuraukseen.
Rakenne
Säteellinen malli (kuva 2).
Sopii
Teräpalat nro 273403–273413.
Käyttötiedot
Uransorvaukseen, katkaisuun ja uransorvaukseen.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Uran leveys w | 5 mm; 5 mm; 5 mm |
| Kokonaispituus l | 140 mm |
| Sarja | HELI-GRIP; HELI-GRIP; HELI-GRIP |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sarja | HELI-GRIP; HELI-GRIP; HELI-GRIP |
| Pään pituus l1 | 42 mm |
| Varren koko | 20 mm |
| Cutdia | 50 mm |
| Valmistajan merkintä | HELIL 2020-5T25 |
| Wf | 17.9 mm |
| Cwx | 5 mm |
| Wb | 4.2 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27376720/5 |
|---|---|
| EAN | 7291075031713 |