HELIGRIP HELI -työkalupidin vasen 16/4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teräpalat nro 273403–273413.
Käyttötiedot
Ura- ja katkaisusorvaukseen sekä sisäuraukseen.
Rakenne
Suora malli (kuva 1).
Sopii
Teräpalat nro 273403–273413.
Käyttötiedot
Uransorvaukseen, katkaisuun ja uransorvaukseen.
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Uran leveys w | 4 mm; 4 mm; 4 mm |
| Kokonaispituus l | 135 mm |
| Sarja | HELI-GRIP; HELI-GRIP; HELI-GRIP |
| Pistosyvyys tmax | 12 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sarja | HELI-GRIP; HELI-GRIP; HELI-GRIP |
| Pään pituus l1 | 29 mm |
| Varren koko | 16 mm |
| Valmistajan merkintä | HELIL 1616-4T12 |
| Wf | 14.4 mm |
| Cwx | 4.76 mm |
| Wb | 3.2 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G27376716/4 |
|---|---|
| EAN | 7291075032116 |