HELI-GRIP HFH kompakti puristinpidin, vahvistettu, vasen 400–3000 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Teräpaloihin nro 273403–273413.
Käyttötiedot
Aksiaaliseen uransorvaukseen ja tasosorvaukseen.
Huomautus
Vasemmanpuoleiseen kompaktiin puristinpitimeen tulee käyttää vasemmanpuoleisia teräpaloja (tyyppi HGPL tai HFPL).
Tekniset tiedot
| Käyttö | Vasen |
|---|---|
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sisäinen jäähdytys | ei |
| Tuotetyyppi | Teränpidin |
| Uran leveys w | 6 mm; 6 mm; 6 mm |
| Kokonaispituus l | 150 mm |
| Sarja | HELI-GRIP; HELI-GRIP; HELI-GRIP |
| Pistosyvyys tmax | 32 mm |
| Aksiaalinen uransorvaus mahdollista | kyllä |
| Sarja | HELI-GRIP; HELI-GRIP; HELI-GRIP |
| Pään pituus l1 | 51 mm |
| Oah | 40 mm |
| Valmistajan merkintä | HFHL 25-400-6T32 |
| Wf | 26.4 mm |
| H | 25 mm |
| HBH | 3 mm |
| B | 25 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G273769400-3000 |
|---|---|
| EAN | 7291075033779 |