Jyrsinterät DeepMILL-G leveys ap = 3 mm TiAlN 32 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Urajyrsintä, pistojyrsintä, ribbirakenteet.
DeepMILL-G:llä työstö voidaan tehdä pohjaan asti.
Huomautus
Ohjearvot käytölle ae maks.
Käyttötiedot
N
200
N
300
N
150
P
160
P
120
P
100
M
100
M
80
K
120
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu teräpala |
|---|---|
| Pinnoite | TiAlN |
| Syöttö fz | 0.025 mm |
| Leveys ap | 3 mm |
| Materiaali | TKM |
| Lastuamissyvyys ap min | 3 mm |
| Terien lukumäärä z | 16 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6.6 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Kiinnitys | reiällä |
| Peruspidikkeen tyyppi | 11/18 |
| Levyn leveys e | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ae max per leikkaus | 6.6 mm |
| Halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Terien lukumäärä z | 16 |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 8 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21823232 |
|---|---|
| EAN | 2050001737090 |