Engraver 60° Coated 6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- ScandiTools
- Tuotenumero
- SCA2770600060050
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Engraver (270–271–275–276) on monipuolinen yksiteräinen stifti-/kaiverrustappi, joka on suunniteltu käytännössä kaikkien materiaalien työstöön. Sitä on saatavana kahdessa vakiomittaisessa A-mitassa: 30° ja 60°, ja molempia versioita voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomina että pinnoitettuina, jotta voit valita tarpeisiisi parhaiten sopivan version. Rakenne tekee siitä sen, ettei se ole täysin terävä, mikä varmistaa tehokkaan tunkeutumisen ja kestävyyden kaiverruksessa. Tarjoamme myös mahdollisuuden valmistaa muita versioita, jotta voidaan täyttää tehtäviesi erityisvaatimukset. Jos tarvitset toisen mitan tai version, ota yhteyttä, niin kerromme, miten voimme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi täydellisen ratkaisun.Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kaiverrusjyrsin |
|---|---|
| Tekniikka | Engraver (270–271–275–276) on monipuolinen yksiteräinen stifti-/kaiverrustappi, joka on suunniteltu käytännössä kaikkien materiaalien työstöön. Sitä on saatavana kahdessa vakiomittaisessa A-mitassa: 30° ja 60°, ja molempia versioita voidaan toimittaa sekä pinnoittamattomina että pinnoitettuina, jotta voit valita tarpeisiisi parhaiten sopivan version. Rakenne tekee siitä sen, ettei se ole täysin terävä, mikä varmistaa tehokkaan tunkeutumisen ja kestävyyden kaiverruksessa. Tarjoamme myös mahdollisuuden valmistaa muita versioita, jotta voidaan täyttää tehtäviesi erityisvaatimukset. Jos tarvitset toisen mitan tai version, ota yhteyttä, niin kerromme, miten voimme auttaa sinua löytämään tarpeisiisi täydellisen ratkaisun. |
| Nimellinen ⌀ dc | 6 mm |
| Kokonaispituus l | 60 mm |
| Leikkuupituus lc | 5 mm |
| Säde r | 0,3 mm |
| Terien lukumäärä | 2 |
| Kierrekulma | 30 grad |
| Varsi | Sylinterimäinen |
| Pinnoite | Pinnoitettu |
| Pinnoite | belagd |
| Terien lukumäärä z | 2 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | SCA2770600060050 |
|---|---|
| Valmistajan tuotenumero | 277.0600.060.050 |